Drabiny dwustronne

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Drabina dwustronna (stołek) DRABEX TP 7000 aluminiowa 3 stopnie
Drabina FARAONE ND aluminiowa dwustronna
Drabina FARAONE 150.2 aluminiowa 2-elementowa
DRABINA DWUSTRONNA KRAUSE...
Drabina dwustronna Krause Dopplo
Krause stabilo 3 stopnie
Drabina dwustronna KRAUSE SePro D aluminiowa
Drabina przegubowa Krause Monto Multimatic aluminiowa
Drabina KRAUSE MONTO TELEMATIC teleskopowa przegubowa aluminiowa
Drabina KRAUSE MONTO TELEVARIO teleskopowa z regulowanymi nogami przegubowa aluminiowa

Drabiny dwustronne

Szeroka oferta drabin dwustronnych to uniwersalne rozwiązanie, przydające się podczas różnego rodzaju prac. Od pojedynczych napraw w obrębie naszego mieszkania, po profesjonalne sprzęty, które posłużą na placach budowy. Drabiny dwustronne wykonane są z lekkiego materiału, który pozwala na ich szybkie i sprawne przenoszenie. Wygodne drabiny aluminiowe znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach, zarówno w warunkach gospodarczych, jak i przemysłowych. Czeka cię kolejny remont lub renowacja? Odpowiednia drabina może się przydać podczas tego typu prac.  

Drabiny dostosowane do potrzeb klientów 

Zastanawiasz się jaką drabinę wybrać? Wszystko zależy od twoich indywidualnych potrzeb. Szukając odpowiedniego produktu, możesz natknąć się na drabiny magazynowe, wielofunkcyjne, domowe, aluminiowe, teleskopowe, ewakuacyjne czy przemysłowe. Prawda jest taka, że nie istnieje jeden produkt, który zastąpi wszystkie pozostałe. Z pozoru nieszczególnie skomplikowany sprzęt, ma swoje właściwości i zastosowania, dlatego wybór odpowiedniej drabiny uzależniony jest od twoich wymagań. Drabiny stalowe, drewniane oraz plastikowe, wybór tworzywa, z którego wykonany jest dany produkt, także pozostaje do twojej dyspozycji. 

Drabina dwustronna aluminiowa

Drabiny aluminiowe to odpowiedni wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie trwałość oraz wytrzymałość na działanie różnych warunków zewnętrznych. Tego typu drabina będzie odporna na śnieg, deszcz czy niskie temperatury. Z powodzeniem można ją stosować jako element rusztowania lub podczas codziennych prac w naszym gospodarstwie domowym. Dwustronne i szerokie stopnie sprawiają, że tego typu produkt świetnie sprawdzi się w przypadku różnego typu prac remontowych, do samodzielnego malowania ścian czy sufitów. Drabina dwustronna aluminiowa to produkt, który łatwo się składa, dzięki czemu nie mamy problemów z jego późniejszym przechowywaniem. Obciążenie wynoszące około 150 kg sprawia, że z dwustronnej drabiny będzie mógł skorzystać praktycznie każdy, kto tego potrzebuje. 

Drabina dwustronne Krause 

Drabina dwustronna Krause gwarantuje komfort użytkowania podczas pracy w gospodarstwach domowych, biurach, archiwach oraz małych warsztatach. Lekkie i wygodne w użytkowaniu drabiny są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i obciążenia. Wszystkie drabiny dostępne w naszej ofercie spełniają odpowiednie normy PN-EN 131, dzięki którym stanowią produkt profesjonalny, mający swoje zastosowanie w budownictwie, zakładach przemysłowych, na magazynach czy w różnego rodzaju warsztatach. Odpowiednio zaprojektowane antypoślizgowe stopnie oraz solidne zawiasy zapewniają bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata. Wytrzymałe profile aluminiowe oraz tworzywa o wysokiej przyczepności, z których tworzone są tego typu drabiny, stanowią o ich wyjątkowej wytrzymałości, a odpowiedni kąt nachylenia stopni wpływa na stabilność osób wykonujących swoją pracę. Drabiny Krause łatwo się składa, dzięki czemu nie zajmują one wiele miejsca, a ich transport jest wyjątkowo prosty. 

Sprawdzeni producenci drabin 

Firmy Drabex, Faraone czy Krause to sprawdzone marki, które dbają o odpowiednią jakość oferowanych przez siebie produktów. Dostępne w ofercie drabiny dwustronne spełniają wymagane normy i oferują uniwersalne zastosowania, które z pewnością ułatwią codzienną pracę na wysokościach. Najlepsze rozwiązania to gwarancja bezpieczeństwa, solidnego wykonania oraz komfortu użytkowania. Dwustronna drabina teleskopowa świetnie sprawdzi się w przypadku różnych prac, które wymagają wspięcia się na odpowiednią wysokość. Znani na rynku producenci oferują najlepsze rozwiązania w korzystnych cenach. Wysokojakościowe materiały, z których wykonane są wszystkie konstrukcje, zadbają o odpowiedni komfort pracy oraz w skuteczny sposób zmniejszą ewentualne ryzyko wystąpienia niebezpiecznego wypadku. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drabin dwustronnych do domu oraz do pracy na magazynie. Uniwersalne zastosowanie drabin sprawia, że świetnie nadadzą się one do różnego typu prac budowlanych, konserwacyjnych, montażowych, remontowych, a nawet elektrycznych. Produkty dostępne w ofercie są niezwykle poręczne oraz praktyczne w zastosowaniu, dlatego nadają się zarówno dla doświadczonych fachowców, jak i amatorów, którzy chcą przeprowadzić remont na własną rękę.

Sprawdź także: