Drabiny magazynowe

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Drabiny magazynowe 

W tej kategorii znajdziecie Państwo drabiny magazynowe różnego typu. Przeznaczone są one do prac w halach magazynowych, ale nie tylko. Z powodzeniem znajdą swoje zastosowanie także w przydomowych ogrodach czy podczas budowy domu. To, jaką drabinę wybierzemy, zależy wyłącznie od tego, do czego ma ona służyć, jak często będziemy z niej korzystać, a także jakie prace będziemy wykonywać przy jej pomocy. Wszystkie modele znajdujące się w naszym sklepie projektowane są pod kątem bezpieczeństwa oraz ergonomii użytkownika. Odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne stanowi gwarancję, że drabina posłuży nam wiele długich lat.

Drabiny magazynowe - dlaczego u nas?

Wszystkie drabiny znajdujące się w naszej ofercie są gwarancją najwyższej jakości, a także bezpieczeństwa. Ich dopuszczalna nośność różni się w zależności od wybranego modelu. To z kolei powoduje, że znajdą one swoje zastosowanie praktycznie w każdym magazynie i nie tylko. Konstrukcje drabin wykonane są z wysokiej jakości aluminium - nasi klienci nie będą musieli zatem obawiać się o uderzenia lub otarcia.

Szerokie schody znajdujące się w naszych drabinach zapewniają pewne poruszanie się. Pomagają w tym odpowiednio wyprofilowane, proste barierki. Na górze drabiny znajduje się platforma, która została zaprojektowana z myślą o maksymalnej swobodzie ruchów, a także najlepszym dostępie do licznych regałów. Wiele modeli posiada także antypoślizgowe nakładki, które sprawiają, że drabina nada się także tam, gdzie w magazynach jest ślisko. 

Drabiny jezdne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się także drabiny jezdne, które w zależności od modelu wyposażone są w różną ilość kół posiadających gumowe opony. Koła zaprojektowane są w taki sposób, aby umożliwić jak najpłynniejsze manewrowanie drabiną nawet w stosunkowo wąskich przestrzeniach. Zapewnia to maksymalną mobilność przedmiotów przy minimalnym nakładzie siły pracownika magazynu. Na kołach, które umieszczone są najbliżej wejścia na drabinę, zamontowano hamulce. Całość konstrukcji wyposażona jest w układ stabilizujący z hamulcem ręcznym. Do Państwa należy wybór ilości stopni drabiny jezdej - wszystko po to, aby drabina idealnie wpasowała się w wymagania przestrzeni, jaką Państwo dysponujecie.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów nie musimy obawiać się o żywotność naszych drabin jezdnych. Bez problemu przemieszczają się one pomiędzy regałami oraz gwarantują długie lata użytkowania w niezmiennym stanie. Wszystkie drabiny dostępne są w różnych rozmiarach.

Jakie drabiny znajdziecie w ofercie naszego sklepu?

W naszej ofercie, poza drabinami jezdnymi oraz tradycyjnymi modelami magazynowymi znajdziemy także liczne modele aluminiowe, a wśród nich takie, posiadające podest. Nie każdy potrzebuje bowiem masywnej drabiny, której przeznaczenie jest konkretnie magazynowe. Właśnie dlatego w tej kategorii znajdują się także modele lekkich drabin wykonanych z aluminium. Dzięki materiałowi ich przenoszenie, a także składowanie jest niezwykle proste, a od użytkowników nie wymaga praktycznie żadnego przygotowania. Takiego rodzaju drabiny sprawdzą się nie tylko w mniejszych i mniej wymagających magazynach, ale będą także doskonałe do użytku domowego - podczas budowania domu czy prac ogrodowych. To, co jest ich ogromną zaletą to fakt, iż możemy je bez problemu przenieść lub przewieźć bez wykorzystywania specjalistycznych pojazdów. 

Drabiny posiadające podest idealnie nadadzą się natomiast to prac, które wymagają ciągłego przesuwania naszego stanowiska. Pełnią one nie tylko rolę drabiny, ale w razie potrzeby mogą być także podestem lub półką. Dzięki wbudowanym w nich kółkom ich przesuwanie z "punktu A do punktu B" jest bezproblemowe i dziecinnie łatwe! Po odpowiednim ustawieniu na miejscu nie chwieją się, tworząc stabilną oraz sztywną konstrukcję.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem w naszym sklepie. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty, które posłużą naszym Klientom przez wiele lat w niezmienionym stanie!

Sprawdź także: