Schodki rozkładane

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Schodki składane, czyli domowy pomocnik. 

Składane schodki są świetnym rozwiązaniem, równie dla osób planujących duży remont, chcących zrobić drobne poprawki w domu, jak i dla tych, którzy pragną mieć lepszy dostęp do swojej garderoby. Warto rozważyć kupno ów produktu, ponieważ dzięki niemu praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza, a co najważniejsze bezpieczna, ponieważ nasze produktu posiadają antypoślizgowe stopki, które nie pozwolą przesunąć się schodkom podczas pracy. Dodatkowo posiadają szerokie stopnie, na których można czuć się stabilnie. Dzięki temu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo i stabilność!

Ułatwione i bezpieczne prace przy remoncie!  

Podczas pracy przy remoncie, dzięki takiej drabince, schodkach składanych, praca zostanie wykonana z większą precyzją i dokładnością, umożliwi to lepszą dostępność przy na przykład malowaniu ściany, przyklejaniu listwy, wierceniu haków, wieszania obrazu, lampy. Można zdecydować się zarówno na opcję ze schodkami składanymi dwustopniowymi, a także trzystopniowymi- w zależności od naszych preferencji jak i potrzeb. Rozkładane schodki posiadają także poręcz, która pozwoli przytrzymać się nam jedną ręką podczas stania na najwyższym stopniu, lub przytrzymać nasze ciało. Daje to pełną dowolność i swobodę podczas wykonywania prac domowych. Możemy stać dzięki temu bardziej samodzielni i chętniej odświeżać nasze mieszkanie. Nie trzeba będzie się martwić o to, że praca w domu będzie czymś problematycznym, a małe kłopoty poprawkowe już nie będą stanowiły przeszkody nie do pokonania! 

Małe i poręczne

Nie trzeba zamartwiać się o to, czy w naszym domu przypadkiem nie zabraknie miejsca, gdzie umieścić ów produkt po skończonej pracy. Wiele osób sądzi, że są one nieporęczne i nie da się ich nigdzie schować, nic bardziej mylnego! Składane schodki można bez problemu schować na przykład do szafy, ponieważ po złożeniu wymiary schodków to tylko 50 milimetrów szerokości! Dodatkowo tak naprawdę każdy poradzi sobie z ich złożeniem, gdyż są lekkie i poręczne. Jest to bardzo dobra alternatywa dla wszystkich, którzy pragną pomóc sobie w pracach domowych, a jednocześnie boją się, iż nie podołają ciężarowi produktu. Aluminiowe schodki składane są bardzo lekkie i można swobodnie przenieść je jedną ręką z miejsca na miejsce, a ponadto bardzo łatwo przenosić je z pokoju do pokoju. Tak naprawdę to rozwiązanie dla każdego, kto tylko chce sam wykonać zarówno te większe, jak i mniejsze poprawki w domu. 

Pełna swoboda podczas korzystania z garderoby.

Gdy pragniemy mieć dużą i wysoką garderobę lub szafę, pojawia się problem, mianowicie to utrudniona dostępność do rzeczy, które znajdują się na najwyższych półkach. Często układamy tam pościele, ręczniki, prześcieradła, czy rzeczy sezonowe, takie jak kurtki, czapki, szaliki, stroje kąpielowe. Przychodzi jednak moment, gdy trzeba je zdjąć, a wtedy razem z tym pojawia się problem, ponieważ przez wysokość, rzadko widać jaki produkt chcemy wyciągnąć, co skutkuje tym iż wszystkie spadają na dół wraz z próbą ściągnięcia ich z góry. Z pomocą przychodzą schodki składane, dzięki którym nie trzeba martwić się o to, co chcemy wyciągnąć z wnętrza naszej szafy. Składane schodki do garderoby to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zajmują mało miejsca, można postawić je w jej środku (garderoby, szafy), a użytkowanie wysokich półek stanie się o wiele prostsze, przyjemniejsze i łatwiejsze. Zaoszczędzimy także wiele czasu na składanie ubrań, pościeli itp., która bez schodków prawdopodobnie spadłaby na ziemię.