Podnośniki

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Podnośnik osobowy XS-LIFT ASC Group
  • -100,00 zł
Podnośnik osobowy elektryczny 5,9m jezdny

46 999,00 zł
Podnośnik towarowy Faraone seria HW
Podnośnik towarowy Faraone seria HW BIG
Podnośnik towarowy aluminiowy Faraone seria HW I BIG

Podnośniki

Prowadzenie prac wysokościowych, a także transport materiałów różnego rodzaju to wyzwania, z którymi mierzą się na co dzień pracownicy różnych gałęzi przemysłu. Zawarte w kategorii podnośniki osobowe to urządzenia, które usprawnią pracę w wielu zakładach pracy, zapewniając operatorowi wysoki poziom bezpieczeństwa oraz możliwość zdalnego sterowania platformą. Do transportu oraz przewożenia wszelkiego rodzaju artykułów idealnie nadadzą się podnośniki towarowe, których dużym atutem są niewielkie rozmiary oraz możliwość ich złożenia, a także rozbudowania o poszczególne podzespoły. 

Podnośniki to grupa urządzeń, bez których ciężko byłoby sobie wyobrazić prowadzenie prac wysokościowych. W zależności od ich charakteru oraz zakresu działań wybierać możemy spośród wielu rodzajów urządzeń, które różnią się nie tylko rozmiarami, ale także maksymalnym udźwigiem, zasięgiem oraz zastosowaniem. Dużym atutem produktów obecnych w kategorii jest fakt, iż podnośnik osobowy i podnośnik towarowy będą stanowić zgrany duet urządzeń, które świetnie uzupełnią się podczas wykonywania różnych zadań.

Podnośnik jednoosobowy z koszem

Podnośnik osobowy to produkt dopasowany do potrzeb Klienta. W kategorii znajdziemy kilka rodzajów tych urządzeń, które różnią się od siebie przede wszystkim docelowym zastosowaniem, co przekłada się również na ich gabaryty. Do wykonywania podstawowych prac w pomieszczeniach dobrą propozycją będzie podnośnik osobowy XS-Lift, którego nieduże gabaryty pozwalają na pokonywanie drzwi oraz wind o standardowym rozmiarze. Urządzenie wyposażone jest w kosz, a także panel sterujący, zapewniający bezstopniową regulację dzięki bardzo solidnej wciągarce. Podstawowa wersja podnośnika zapewnia wysokość roboczą na poziomie 3.80 metra.

Urządzenie wyposażono w profilowane oraz antypoślizgowe stopnie, które są bardzo istotnym elementem wyposażenia takich sprzętów. W przypadku tego modelu istnieje możliwość rozbudowy konstrukcji i wydłużenie wysięgnika do 4.5 metra. Z racji swojej prostoty, umożliwia ona także szybkie rozmontowanie na wypadek transportu w inne miejsce.

Podnośnik osobowy elektryczny

Do bardziej zaawansowanych prac, nierzadko realizowanych poza pomieszczeniami lub w wysokich halach, świetnie nadaje się podnośnik osobowy elektryczny, posiadający niezależny układ jezdny. Solidna, a zarazem wytrzymała konstrukcja umożliwia pracę na wysokości roboczej równej 5.90 metra. Zaletą tego podnośnika jest z pewnością jego kompaktowy rozmiar - wymiary urządzenia (1.15m x 0.76m) sprawiają, że praca nim będzie możliwa nawet w bardzo ciasnych pomieszczeniach.

Platforma podnośnika gwarantuje dopuszczalne obciążenie do 240 kg, co sprawia, że na urządzeniu może przebywać w tym samym czasie dwóch operatorów. Aby to ułatwić, platforma wyposażona została w rozsuwany kosz, który zwiększa przestrzeń użytkową. Model wyposażony jest w dobrej jakości układ jezdny, którym operator steruje bezpośrednio z platformy. Podnośnik wyposażono także w 2 przyciski bezpieczeństwa, wymuszające błyskawiczne zatrzymanie w razie awarii. Panel na korpusie pojazdu wyposażono w gniazdo zasilania, służące do ładowania podnośnika (230V). Z racji swojej niskiej wagi (900kg) podnośnik może być transportowany zwyczajnym autem dostawczym wyposażonym w windę.

Podnośnik towarowy

Urządzeniem, które sprawdzi się nie tylko w branży budowlanej, jest podnośnik towarowy. Zebrane w kategorii różne typy podnośników charakteryzuje duża uniwersalność, a także możliwość rozbudowy o elektrohydrauliczne wspomaganie. Podnośnik towarowy z serii Faraone HW zbudowany jest z wytrzymałego stopu aluminium, które sprawia jednocześnie, że podnośnik jest łatwy w manewrowaniu dzięki swojej niewielkiej wadze oraz skrętnym kołom. Największą zaletą tego typu urządzeń jest możliwość podnoszenia wielu różnych materiałów przez jedną osobę.

Do zadań, które wymagają transportowania towarów ważących ponad 200 kg, dedykowane są podnośniki towarowe z serii HW BIG oraz HW I BIG. To grupa urządzeń stworzona do naprawdę ciężkich zadań. Obecne w kategorii podnośniki, w zależności od modelu, umożliwiają podnoszenie wideł na maksymalną wysokość do 612 cm, a także udźwig całkowity do 250 kg! Wszystkie modele posiadają możliwość rozbudowania ich o dodatkowe elementy wyposażenia, jak np. zestawy do podnoszenia płyt z przyssawkami czy ramię wahadłowe do pobierania szpul. 

Oferowane w kategorii podnośniki towarowe oraz podnośniki osobowe to urządzenia, które nie tylko ułatwią wykonywanie prac wysokościowych, ale dzięki swojej bardzo solidnej budowie, zagwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Podnośnik osobowy wykorzystamy do bardzo wielu prac związanych choćby z myciem okien, montażem zewnętrznych instalacji czy billboardów, natomiast podnośnik towarowy ułatwi nam pracę podczas transportu tafli szkła czy paneli fotowoltaicznych.  

Pozostałe kategorie