Rusztowania aluminiowe

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Rusztowanie aluminiowe jezdne Alumexx FS75
Rusztowanie aluminiowe Alumexx FS 75
  • Wyprzedaż!
Rusztowanie Alumexx Eco-Line 3 m
Rusztowanie ASC PRO aluminiowe jezdne
podest roboczy Alumexx Quicky 2,9m
Rusztowanie Alumexx ALLROUND drabina aluminiowa dwustronna przystawna

700,00 zł 750,00 zł -50,00 zł
  • -50,00 zł
Rusztowanie Alumexx aluminiowe jezdne niskie od przodu
Rusztowanie ASC Group PROFESJONALNE aluminiowe jezdne
Rusztowanie  ASC PRO BASIC LINE BEZPIECZNE aluminiowe jezdne
  • -3%
Rusztowanie jezdne Krause ClimTec wys. robocza 7m
Rusztowanie Krause Corda...
Rusztowanie Krause Corda...

1 100,00 zł
Rusztowanie Krause ProTec...
Rusztowanie Krause ProTec XS aluminiowe jezdne
Rusztowanie aluminiowe Krause ProTec XXL
Rusztowanie Krause Stabilo 10 wysokość robocza 3m
Rusztowanie Krause Stabilo 50 aluminiowe jezdne
Rusztowanie Krause Stabilo 100 aluminiowe jezdne 4.4m
Rusztowanie Krause Stabilo 500 aluminiowe jezdne 4.4m
Rusztowanie Krause Stabilo 1000 aluminiowe jezdne
Rusztowanie Krause Stabilo 5000 aluminiowe jezdne
Rusztowanie Krause VarioTop...
Rusztowanie Drabex RD 100 drabina aluminiowe jezdne
Rusztowanie Drabex RJ-220 aluminiowe jezdne

Rusztowania aluminiowe 

Rusztowania aluminiowe to niezbędny element każdej budowy. Pracownicy budowlani oraz osoby, które na co dzień wykonują różnego rodzaju zadania na wysokości, z pewnością doskonałe zdają sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem jest dobrej jakości rusztowanie. Jeśli zatem masz w planach zakupy budowlane, nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz zapoznaj się z szeroką ofertą rusztowań aluminiowych dostępnych w naszym sklepie.

Co to jest rusztowanie aluminiowe?

Jak łatwo można się domyślić, rusztowania aluminiowe to nic innego jak konstrukcje wykonane z aluminium, które mają za zadanie służyć jako pewnego rodzaju podest wykorzystywany do pracy na wysokościach. Choć praca na wysokościach z definicji odnosi się do wszystkich zadań wykonywanych przynajmniej jeden metr nad powierzchnią ziemi, należy jasno zaznaczyć, że rusztowanie jest najskuteczniej wykorzystywane do zadań, które wymagają pracy na znacznie większej wysokości. Dzięki dobrze wykonanemu rusztowaniu osoba z niego korzystająca otrzymuje odpowiednią stabilność oraz względne bezpieczeństwo. Decydując się na korzystanie z tego typu urządzeń, należy jednak pamiętać o dodatkowych środkach ochrony, które mogą okazać się niezbędne.

Do czego służy rusztowanie aluminiowe?

Rusztowania aluminiowe to urządzenia, które służą głównie do wykonywania prac remontowych oraz budowlanych. Jednymi z najczęściej wykonywanymi zadaniami z użyciem rusztowań są:

  • Malowanie fasad budynków

  • Malowanie elewacji

  • Zakładanie/rozbieranie dachu

  • Montowanie rynny

  • Konserwacja budynku.

Są to oczywiście jedynie niektóre z wielu zadań, które wymagają użycia rusztowania.

Dlaczego rusztowanie aluminiowe jest najlepszym urządzeniem wykorzystywanym podczas pracy na wysokości?

To, co wyróżnia rusztowanie aluminiowe na tle innych tego typu urządzeń to fakt, że charakteryzuje się ono wyjątkową lekkością. Należy bowiem jasno podkreślić, że aluminium to lekki, aczkolwiek niezwykle wytrzymały materiał, który wykorzystywany jest obecnie w wielu branżach. Dzięki zastosowaniu aluminium, rusztowania są stabilne oraz łatwe w obsłudze. Dobrze dopasowane rusztowanie aluminiowe pozwala na szybki oraz prosty dostęp do wybranych części budynku, bez konieczności manewrowania oraz wykonywania niebezpiecznych dla życia lub zdrowia ruchów.

Różne rodzaje rusztowań aluminiowych

Jeśli chodzi o rodzaje tego typu urządzeń, to wyróżnia się przede wszystkim rusztowania aluminiowe jezdne oraz rusztowania elewacyjne. Rusztowania elewacyjne to stałe konstrukcje o dużych rozmiarach, które najczęściej wykorzystuje się do prac na dużych wysokościach oraz nierzadko również z dużym obciążeniem. Jeśli natomiast chodzi o rusztowanie jezdne, to jest to bardziej złożone urządzenie, które można podzielić na kilka dodatkowych podkategorii, zaczynając od klasycznych oraz prostych modeli wykorzystywanych najczęściej przez domowych majsterkowiczów, a kończąc na zaawansowane urządzenia posiadające schody oraz inne dodatkowe elementy.

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas pracy na rusztowaniu?

Jeśli nie masz doświadczenia w pracy na wysokości, a chcesz wykonać konkretne zadania w obrębie swojego domu osobiście, pamiętaj o odpowiedniej asekuracji oraz o wyposażeniu się w środki bezpieczeństwa. Mówiąc o środkach bezpieczeństwa, mamy na myśli przede wszystkim kask, obuwie robocze oraz ewentualne szelki, które uchronią Cię przed upadkiem.

Co możesz znaleźć w naszej ofercie?

Wśród naszej bardzo szerokiej oferty znajdziesz sprzęt doskonałej jakości, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, a także odpornością na korozję. Rusztowanie Krause to jedne z najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Decydując się na zakup rusztowania Krause, możesz mieć pewność co do tego, że inwestujesz w sprzęt, który będzie Ci służył przez wiele lat. Korzystając z urządzeń, które znajdziesz wśród wielu pozycji dostępnych na naszej stronie, otrzymujesz gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa.

Dlaczego warto postawić właśnie na zakupy w naszym sklepie?

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie handlu urządzeniami budowlanymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo dynamiczny jest rynek, w którym się obracamy, dlatego też staramy się nadążać za najnowszymi trendami oraz dostosowywać naszą ofertę do potrzeb potencjalnych konsumentów. Hasłem, którym się kierujemy, jest przede wszystkim dokładność oraz precyzja, dlatego nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętny wytrzymałością. Jeśli zatem planujesz kupić rusztowanie, postaw właśnie na naszą firmę.

Pozostałe kategorie