Trwa przetwarzanie danych

Loader

Rusztowanie aluminiowe jezdne Euroscaffold

Sprawdź  

Polecamy
Drabina profesjonalna Faraone Domus aluminiowa

Sprawdź  

Drabina FARAONE LADY

Sprawdź  

Drabina teleskopowa FARAONE SUPER TELES aluminiowa

Sprawdź  

Drabina aluminiowa wielofunkcyjna FARAONE profesjonalna

Sprawdź  

Rusztowanie Drabex RJ-220 aluminiowe jezdne

Sprawdź  

ASC Group

Aktywne filtry

Produkty ASC Group - bezpieczeństwo na wysokości. 

Holenderska firma ASC Group rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku jako producent wyposażenia do prac na wysokości. Powstała z pasji młodego człowieka - Jeroena vd Heuvel, którego do badania możliwości aluminium i rozwijania umiejętności spawania zainspirowała rama jego Hondy.  Firma w niedługim czasiewyszła ze swoją ofertą poza Holandię, tworząc sprawnie działającą sieć dealerską. Ponad 300 przedstawicieli dystrybuuje obecnie rusztowania ASC Group, drabiny ASC Group i podnośniki ASC Group cieszące się uznaniem klientów na całym świecie. Produkty te znane są ze swojej jakości i niezawodności, a dzięki spawaniu metodą TIG charakteryzują się tak doskonałą niezawodnością, że ASC Group daje dożywotnią gwarancję na wszystkie połączenia spawane.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi urządzeniami, które mogą poprawić bezpieczeństwo i zoptymalizować koszty realizowanych przez Państwa usług.  

Zastosowanie produktów ASC Group.

Wyposażenie produkowane przez ASC Group stosowane jest z sukcesem głównie w firmach usługowych. Najczęściej wykorzystywane są w budownictwie, ale również firmy świadczące usługi wykończeniowe, czy usługi utrzymania czystości chętnie stosują produkty ASC Group przy swoich realizacjach. Są one również wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, zwłaszcza ciężkiego i maszynowego. 

Cechy charakterystyczne wyposażenia ASC Group 

Drabiny, podnośniki i rusztowania ASC Group cieszą się zaufaniem klientów ze względu na swoją wysoką jakość i łatwość obsługi. Pozwalają się one szybko i sprawnie instalować i deinstalować, oraz dzięki kompaktowej budowie dopasować do każdej przestrzeni. Dzięki tej właściwości nie potrzebują również zbyt wiele miejsca do przechowywania. Wykonane są z lekkich materiałów i nie sprawiają problemów zarówno w transporcie jak i relokacji. Ich mobilność umożliwia zastosowanie kółek odpornych na wysokie obciążenia, w których zastosowane są niezawodne blokady. Prowadzone w trakcie procesu produkcji badania jakościowe i testy funkcjonalności wykonywane na produkcie gotowym potwierdzają jakość i bezpieczeństwo wyrobów. 

Na szczególną uwagę zasługuje również innowacyjność ich wytwarzania, ponieważ już od 1996 roku rozpoczęto stosowanie w ich produkcji robotów spawalniczych. Dzięki temu proces produkcyjny został skrócony i usprawniony, co oczywiście ma wpływ na cenę produktu. Z tego względu  ASC Group oferować może swoje wyroby w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Ze względu na ich renomę produktu ASC Group będą też świadczyć o profesjonalizmie ich posiadaczy. 

Topowe produkty dostępne w Polsce.

Firma LERO, dystrybutor urządzeń ASC Group wprowadza na polski rynek innowacyjne, funkcjonalne i niezawodne produkty tej marki. 

W naszej ofercie znaleźć można profesjonalne trójelementowe drabiny rozstawno - przystawne. Są to wyjątkowo wytrzymałe urządzenia, powlekane powłoką zapobiegającą utlenianiu aluminium, co przedłuża żywotność drabin. Mogą być one stosowane w pozycji wolnostojącej lub w oparciu o konstrukcje stałe. Ich bezpieczeństwo zapewnia podwójne zaprasowanie połączeń stopni w profilu drabiny, elementy łączące wykonane z pełnych części, przytwierdzanie ich śrubami, zaślepki wykonane z odpornego na zużycie kauczuku naturalnego. Drabiny ASC Group to niewielki wydatek w budżecie firmy, ale wielkie wsparcie w jej działalności. 

Rusztowania ASC Group

Proponujemy również rusztowania przejezdne dostępne w różnych rozmiarach i z możliwością rozbudowania wysokości za pomocą dodatkowych ram i stężeń. W części modeli zastosowano profil antypoślizgowy poprawiający bezpieczeństwo i komfort pracy. Rusztowania te charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów z różnych branż. Są przez nich wysoko oceniane że względu na szybki montaż i demontaż pozwalający skrócić czas operacji z ich użyciem. Drugim docenianym parametrem jest idealnie dopasowana obciążalność konstrukcji rusztowań ASC Group pozwalająca utrzymać zarówno ekipę, jak i stosowane przez nią materiały i urządzenia.

Podnośnik ASC Group

Najbardziej zaawansowanym produktem ASC Group w naszej ofercie jest jednoosobowy podnośnik ręczny szerokiego zastosowania. Mieści się on bez konieczności demontażu w standardowe otwory drzwiowe i do wind. Jego ogromną zaletą jest możliwość rozłożenia w niecałe 3 minuty i transportowania w przechyle (np. gdy pionowo nie mieści się w pojeździe dostawczym lub na przyczepie). Podnośnik ASC Group waży ok. 70 kg, w stanie rozłożonym na pojedyncze elementy może go więc przemieścić jeden człowiek. Sprzęt oferuje również możliwość rozbudowy, zwiększającej jego zasięg.

Wszystkie sprzęty firmy ASC Group sprzedawane przez LERO to wyposażenie najwyższej jakości zgodne z wymaganiami przepisów BHP i europejskich norm jakościowych. Lekkie, przyjazne w obsłudze i niezawodne w użytkowaniu są pożądanym elementem w zasobach wielu usługodawców realizujących prace na wysokości. Dodatkowo ich wyjątkowo korzystna cena sprawi, że klient nie odczuje ich zakupu jako dużego obciążenia w miesięcznym rachunku wyników.